Satelitní turnaj FK MB - aktualizováno

15.09.2012 09:00

Přidány výsledky z turnaje:Výsledky_satelit Chotetov.doc (45 kB)

 

15.9.2012 pořádáme náš turnaj FK MB v Chotětově. Občerstvení zajištěno. Bude součástí tzv. SATELITU, což je soubor dohodnutých turnajů.

Potvrzena účast: FK Mladá Boleslav (A), FK Baumit Jablonec (B), FC Slovan Liberec (C), SK Děčín (D) a SK Benátky n. Jizerou (E).  Týmy A - B - C postaví dva týmy a D a E po jednom týmu. Nové propozice viz příloha.

Více zde: Rozlosovani_satelit Chotetov.doc (45,5 kB)

 

Nejprve stručné informace k sobotnímu turnaji v Chotětově, kde je náš ročník pořadatelem satelitního turnaje. Účastnící turnaje FKMB, BAUMIT JBC, SLOVAN LB a hosté SPS Děčín a FK KARBO Benátky .

 

Sraz hráčů na místě v Chotětově nejpozději v 9:15hod, předpokládaný konec v 15:00hod. V areálu je po celý den zajištěno občerstvení, k dispozici v areálu je dětské hřiště (pro sourozence) a krytý tribuna pro fanoušky.

Každý hráč bude vybaven standardně kopačkami, chráničemi dále pak v tašce bude mít prosím svůj vlastní dres a hlavně stulpny a ručník. Kdo má doma brankářské rukavice tak ať je prosím vezme.

 

Nominace: Bárta, Beka, Beran, Binár, Cedrych, Čada, Goby, Havel, Hlaváč, Kořínek, Naďo, Pavelka, Sofín, Straka, Stránský, Švarc, Vasic, Vít, Výda, Ulrich, Zákoucký, Zaplatílek, Živný

Omluveni: Čapek, Möller, Zlámal, Bucha, Čížek