Soustředění v Doubravě

21.09.2012 16:30

Soustředění Doubrava - aktualizováno:

 

Sraz: v pátek 16:30 na místě

S sebou: přezůvky, pyžamo, tréninkové oblečení pro aktuální počasí (tepláková souprava, šusťačka), dres (stulpny, trenky, triko), kopačky, balón, láhev na pití, osobní hygiena

kartičku pojištěnce, míč, hry, karty, blok a pastelky

 

Odjezd: v neděli ve 13:00hod.

 

Kapesné: přiměřené nebo žádné (doporučuji max. 50,-Kč)

Jídlo- začínáme večeří cca v 19:00 tzn. na odpoledne lehkou, ale opravdu malou svačinku. Případné sladkosti na celý víkend doporučuji vložit do společného balíku, z důvodu toho, aby se někde potají kluci necpali zásobami z domova a pak jim bylo nedobře nebo nechtěli jíst připravené jídlo.

Telefony a herní konzole a ostatní drahé aparáty zakazuji!!!!

V případě zájmu bude detailní vyúčtování celé akce k nahlédnutí u vedoucí týmu.

Trenér

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace k soustředění v Doubravě 

Cena 700,- Kč, - vybíráme oproti podpisu v úterý 18.9. na tréninku

 

Příjezd do areálu fotbalového klubu JIZERAN Doubrava mezi 16:30 – 17:00 v pátek 21.9. (kluky si prosím převezmeme s jejich osobními věcmi + kartičku pojištěnce, popř. léky a rodiče „pošleme obratem“ domůJ )

Ukončení soustředění v neděli 23.9.2012 po obědě, odjezd zase z areálu mezi 12:30 – 13:00

 

Program a náplň soustředění bude čistě sportovní a hlavně fotbalová (pátek – tréninková jednotka, v sobotu dopoledne tréninková jednotka (modelový zápas) odpoledne opět tréninková jednotka + shlédnutí zápasu okresního přeboru a poté organizované volno – procházka, v neděli dopoledne tréninková jednotka – oběd a odjezd.

 

Co sebou:

Minimálně dvoje tréninkové oblečení + šusťáková bunda, několik párů ponožek a spodního prádla dostatek, vycházkovou soupravu, osobní hygienu, dále pak láhev na pití, jídlo – NE (maximálně jednu sušenku či bonbóny)

 

Kapesné, pokud to považujete za nutné tak si kluci vystačí s max. 50,-Kč, jinak větší obnos ani nedoporučuji. Telefony, herní konzole a jiné podobné zařízení – zakazuji!!!

 

Ostatní:

Pálka na stolní tenis, stolní hry, karty, pastelky a fix na malování to vše je povoleno ba i doporučeno