CO NÁS ČEKÁ ?

...MU, turnaje a přátelské zápasy U14 v sezóně 2018-2019 - stručný přehled (více dole).

Termíny podzimních mistrovských utkání jsou zatím orientační. Ještě dojde k úpravě SO-NE.

Doplňujeme postupně:

 

 

Datum

Den

Hodina

Místo

Status

Poznámka

Sezóna U14          
16.7.2018 PO 15.15 9. ZŠ - AKA zahájení sezóny - TJ  / AKA sraz
22.7.2018 NE 11.45 Roudnice PU - FK Teplice  
27.7.2018 17.00 Nymburk PU - SK Slavia Praha  
28.7.-4.8.2018 SO-SO 8.00 Stará Paka Soustředění  
4.8.2018 SO 10.00 Stará Paka PU - FC Slovan Liberec   
8.8,2018 ST 17.00 MB / AKA PU - SK Kosmonosy U15  
11.8.2018 SO 11.45 MB / Astonka PU - FK Dukla Praha  
18.8.2018 SO 10.00 MB / Astonka PU - FC Bohemians Praha  
25.8.2018 SO 11.15 MB / Astonka PU - FK Jablonec  
29.8.2018 ST 10.30 MB/Astonka PU - FK Zličín U16  
1.9.2018 SO 12.45 MB / Astonka MU - FK Pardubice  
5.9.2018 ST 16.00 MST / MB MU - FC Viktoria Plzeň  
9.9.2018 NE 14.45 Č. Budějovice MU - SK Dynamo Č. Budějovice  
16.9.2018 NE 12.45 Teplice MU - FK Teplice  
23.9.2018 SO 12.45 MB / Astonka MU - FC Bohemians Praha 1905  
28.9.2018 11.45 Praha MU - FK Meteor Praha  
6.10.2018 SO 12.45 MB / Astonka MU - SK Slavia Praha  
13.10.2018 SO 11.45 Liberec MU - FC Slovan Liberec  
20.10.2018 SO 12.45 MB / Astonka MU - 1.FK Příbram  
27.10.2018 SO 12.00 Hradec Králové / Háječek MU - FC Hradec Králové  
3.11.2018 SO 12.45 MB / 9.ZŠ UMT MU - SK Kladno  
11.11.2018 NE 12.45 Praha / UMT Juliska MU - FK Dukla Praha  
17.11.2018 SO 11.45 Praha MU . AC Sparta Praha  
 

Kalendář akcí

Turnaj v Německu

23.02.2018 09:07
  Nudossi-Cup 2018  19.5.2018 více na: https://www.sgstriesen.de/verein/nachwuchsturniere/    

Kvalifikace HM ČR U13 - skupina C

19.11.2017 09:30
  Status: kvalifikace - Halové mistrovství ČR U13 (postupuje pouze první) Termín: 19.11.2017  Adresa: Hala TJ Sokol Třebeš, Na Potoce 691/30, 500 11  Hradec Králové,...

Kvalifikace Ondrášovka Cup U13 - Vysoké Mýto aktualizace

18.10.2017 19:49
Pořadatel: SK Vysoké Mýto z.s.  Kdy: 25.10.2017 Adresa stadionu: Sportovní 224 ( příjezd ale ulicí U stadionu!!! ), Vysoké Mýto Mapka: >>ZDE<< Odjezd: od jižní tribuny v 6.15h Nominace:  Zaplatílek Matěj, Severa Adam, Havlas Jakub, Buryán Jan, Kavan Ondřej, Oláh Matěj, Steklý...

Ondrášovka cup 2017

13.05.2017 20:31
  Termín: 20.-21.5.2017 Místo: Rokycany - U12 Ubytování: DM, Částkova 58, Plzeň (2 noci) Doprava: minibus - odjezd od jižní tribuny v pátek 19.5. v 16h Nominovaní:  

Valmezcup 2017 - los

29.04.2017 20:31
  Mezinárodní turnaj Valmezcup 2017 pro U12 Pod záštitou trenéra Pavla Vrby Termín: 29.-30.4.2017 Ubytování: rezervováno jako loni - Hotelový dům  Hrací systém: 7+1 Hrací doba: 1x 20 min Více o turnaji: Valmezcup   Rozlosování: >>ZDE<<  

Iber cup 2017 Cascais Portugal

10.04.2017 19:58
Turnaj U12 - IBER CUP 2017  Termín: 11.-15.4.2017 Místo:  Cascais - Portugalsko (ca. 30km od Lisabonu) Odlet: 9.4.2017 Praha - Lisabon 17.35h  (přímo) Návrat: 15.4.2017 Lisabon - Praha 20.30h (přímo) Ubytování a strava - plná penze: zajištěno v režii klubu s...

PU: AC Sparta Praha

10.01.2017 21:11
  PU: AC Sparta Praha Termín: neděle 15.1.2017 Adresa: Sportovní centrum Strahov / Praha Tréninkové centrum mládeže ACS Vaníčkova 2464 160 00 Praha 6- Strahov Nominace: všichni zdraví hráči   Odjezd: jedeme s U13 autobusem, odjezd v 10.30 od jižní tribuny v MB, jinak sraz na místě ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>