Memoriál Otčenáška – SK Verneřice (2004 a ml.)

04.09.2012 20:27

První turnaj v nové sezóně, první prohry, první vítězství, první vstřelené góly to vše přinesl turnaj pořádaný SK Verneřice na Děčínsku.Ve skromném areálu sportovního klubu SK Verneřice připravili pořadatelé ligové podmínky pro hráče a jejich realizační tým.

Než začnu hodnotit sportovní stránku turnaje, musím se zmínit o organizaci a zázemí turnaje. Pořadatelé ve velmi skromném areálu místního SK připravili pro hráče a realizační tým jednotlivých týmů skvělý servis. Pro hráče bylo po celý den připraveno občerstvení a pitný režim, to vše zdarma. Ceny byly také nadstandardní, každý tým si odnesl pohár, bohatou sladkou odměnu a hlavně si každý hráč z turnaje odnesl medaili! Celý turnaj probíhal v klidu bez zbytečných emocí a vše tak přispělo k povedenému vstupu našeho ročníku do nové „náročnější“ sezóny. Pochvalu si zaslouží naši rodiče a fanoušci, kteří velmi slušně a zaujatě fandili a tím přidali klukům do bojů hodně nových impulzů!

Sportovní výkony všech zúčastněných byly velmi vydařené a výsledkově byl turnaj velmi vyrovnaný.

Našemu výběru se dařilo výsledkově střídavě, herně jsme se zápas od zápasu zlepšovali a dokonce jsme si nechali i občas poraditJ, ale důležité bylo, že jsme se dokázali prosadit gólově a celkem jsme nastříleli 26 branek v osmi zápasech! Všichni hráči v našem dresu podali povedené výkony plné nasazení a chuti porvat se o každý míč!  Konečné 5. místo za třemi týmy hráčů ročníku 2004 a za Děčínem 05 je velmi slibný výsledek, který nás všechny potěšil.

 

FK MB 05 na turnaji reprezentovali:

V brance: Matěj Zaplatílek, v poli: Jakub Ulrich, Tomáš Straka, Michal Beran, Miki Švarc, Sam Výda, Martin Beka, Ondra Naďo, Ondra Čapek