15. 1. 2017 AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 13:3

Branky FKMB: Jan Buryán , Jan Sofín, Miroslav Steklý

Hrálo se na UMT v nafukovací hale na Strahově 8 + 1. Domácí nás převyšovali
ve všech činnostech. Pro kluky velmi poučné utkání, ve kterém se ukázalo

Matěj Zaplatílek - Josef Pych, Ondřej Naďo, Filip Kolář - Tomáš Straka, Matěj Oláh, Štěpán Vajgl - Jan Buryán, Miroslav Steklý

Otmar Vít, Samuel Výda, Viktor Soukup - Marek Adámik, Adam Severa, Jan Sofín - Jiří Hájek, Jakub Havlas

21.1. 2017 FK Mladá Boleslav - Slavia Praha 3:11

Branky FKMB: Jan Buryán, Matěj Oláh, Otmar Vít

Oproti utkání se Spartou už mírně zlepšený výkon, přesto Slávisté lepší v technice s míčem, pohybu, prostorovém vnímání i důrazu v osobních soubojích.

Sestava FKMB:
Matěj Zaplatílek - Jiří Hájek, Ondřej Naďo, Filip Kolář - Tomáš Straka, Adam Severa, Jan Sofín - Jan Buryán

Viktor Soukup, Samuel Výda, Štěpán Vajgl - Jakub Havlas, Matěj Oláh,
Miroslav Steklý - Adam Zima

4. 2. 2017 Kladno - FK Mladá Boleslav 2:14

Branky FKMB: Adam Zima 3, Tomáš Straka, Jan Buryán, Adam Severa, Jakub Havlas 2, Filip Kolář, Matěj Oláh, vlastní

Po nevýrazném začátku jsme zpřesnili přihrávky, zlepšili pohyb, přidali v důrazu, proměňovali šance a v zápase jasně dominovali.

Matěj Zaplatílek - Josef Pych, Ondřej Naďo, Jan Sofín - Tomáš Straka, Adam Severa,
Jakub Havlas - Jan Buryán

Filip Kolář, Samuel Výda, Štěpán Vajgl - Jiří Hájek, Matěj Oláh,
Jan Havel - Adam Zima

11. 2. 2017 FK Mladá Boleslav - FK Teplice 7:4

Branky FKMB: Jan Buryán 3, Tomáš Straka, Matěj Naďo, Jakub Havlas, Adam Zima

Soupeř nás zaskočil kvalitním presinkem a důrazem v osobních soubojích. Ve druhé třetině jsme naopak my dostávali Teplice pod tlak a prosazovali se i gólově. Ve třetí třetině zcela vyrovnaný souboj, který jsme dotáhli do konečného vítězství.

Matěj Zaplatílek - Josef Pych, Ondřej Naďo, Filip Kolář - Tomáš Straka, Matěj Oláh,
Jakub Havlas - Jan Buryán, Petr Čada

Jiří Hanuš - Viktor Soukup, Samuel Výda, Štěpán Vajgl - Miroslav Steklý, Marek Adámik,
Jan Sofín,- Adam Zima

18. 2. 2017 FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové 9:3

Branky FKMB: Marek Adámik 3, Tomáš Straka, Jan Buryán 2, Miroslav Steklý, Filip Kolář

Po špatném úvodu zápasu jsme se rozehráli k dobrému výkonu. Posledních
30 minut jsme dominovali a soupeře jasně přehráli.

Jiří Hanuš - Josef Pych, Ondřej Naďo, Filip Kolář - Tomáš Straka, Adam Severa,
Marek Adámik - Jan Buryán

Viktor Soukup, Samuel Výda, Štěpán Vajgl - Jiří Hájek, Matěj Oláh,
Jan Sofín - Miroslav Steklý

26. 2. 2017 FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav 11:12

Branky FKMB: Jan Buryán 4, Tomáš Straka, Jakub Havlas 2, Matěj Oláh, Miroslav Steklý, Adam Severa, Marek Adámik

Hráno 2x 35 minut na šířku hřiště na malé branky a 1x30 minut mezi pokutovými územími
na velké branky. Velmi dobré utkání s mnoha šancemi a střelbou na obou stranách.

Matěj Zaplatílek - Josef Pych, Ondřej Naďo, Viktor Soukup - Tomáš Straka, Adam Severa,

Jiří Hájek, Samuel Výda, Štěpán Vajgl - Petr Čada, Matěj Oláh,
Jakub Havlas - Miroslav Steklý

5. 3. 2017 FK Ústí n. L. - FK Mladá Boleslav 3:5

Branky FKMB : Miroslav Steklý, Jan Buryán, Jakub Havlas, Štěpán Vajgl, Tomáš Straka

Hrálo se 2x 25 minut. Opět náš vlažný začátek. Soupeř nás přehrával a vytvářel si šance. Do tempa jsme se dostali až po 15 minutách a hra se vyrovnala. O výsledku rozhodla naše lepší střelecká produktivita.

Matěj Zaplatílek - Josef Pych, Ondřej Naďo, Filip Kolář - Tomáš Straka, Adam Severa,
Štěpán Vajgl - Jan Buryán

Jiří Hájek - Samuel Výda, Viktor Soukup - Matěj Oláh, Jakub Havlas -
Miroslav Steklý

5. 3. 2017 FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň 6:4

Branky FKMB: Jan Buryán 3, Tomáš Straka 2, Štěpán Vajgl

Hráno v Ústí n. L. 2x 25 minut. Velmi dobré utkání v rychlém tempu se šancemi na obou stranách. Plzeň začala výborně a měla jasně navrch. Nám se podařilo z rychlých protiútoků
dvakrát skórovat a utkání se vyrovnalo. Soupeř sice déle držel míč, ale my jsme byli přímo-