Datum: 15.01.2017

Vložil: https://fotbal-akademie.cz/

Titulek: https://fotbal-akademie.cz/registrace/

CÍLE AKADEMIE
Osobně se věnovat Vašemu dítěti (i holčičce) a tím mu umožnit, aby se rychle zařadilo na špici nejlepších hráčů ve své věkové kategorii, jako kvalitní doplněk ke společnému, klubovému tréninku – prostřednictvím individuálního tréninku podstatně rychleji rozvíjíme jeho technické, pohybové, psychické a taktické schopnosti.
Pomoci a poradit při celkovém rozvoji dětské osobnosti po sportovní stránce.
Náplň naší činnosti
Provádíme osobní dohled při nácviku veškeré potřebné fotbalové techniky, jako vedení míče, jeho zpracovávání, odhad dopadu či schopnost periferního vidění, a to ve skupince od 1 do maximálně 8 dětí.
Při pohybových cvičeních se zaměřujeme na koordinaci pohybu celého těla, trénujeme dynamický pohyb potřebný na startovní rychlost, cvičíme rychlou koordinaci nohou či změnu a výběr volného prostoru.
Během tréninku vysvětlujeme a definujeme taktiku postavení na hřišti, různé druhy kopů a přihrávek. Obrovský důraz klademe na hru jeden na jednoho, schopnost krytí a udržení míče či vybrat si v daný moment správné řešení vzniklé situace. Umožňujeme dětem zkusit si cokoli, co se mu ještě příliš nedaří, a zeptat se trenéra na cokoli, co mu není jasné a čemu nerozumí.
Lokalita a čas
Dle vzájemných časových možností prakticky od po vzájemné dohodě, leckdy i 7 dní v týdnu

Věková kategorie
Nejčastěji od 5 do 15 let

Ještě něco navíc
Nabízíme i sledování Vašeho dítěte při jeho zápase nebo tréninku v klubu, ve kterém hraje.

Přidat nový příspěvek